Sportas metant svorį

Sportas ir fizinis aktyvumas yra naudingi svorio metimui i gerai savijautai

Marijus Vaznys

4/28/20231 min read

two people walking on pathway near trees during daytime
two people walking on pathway near trees during daytime

Daugelis vyrų siekdami numesti svorio aktyviai sportuoja. Nors turbūt visi žinome, kad sveika mityba sudaro didesnę dalį sėkmės metant svorį , fizinis aktyvumas taip pat yra būtinas. Jei norite sėkmingai numesti svorio ir jį išlaikyti, rekomenduojame laikytis tam tikrų taisyklių:

Neskubėkite - Tik pradėjus sportuoti, svarbu neskubėti ir palaipsniui didinti intensyvumą. Tai leis organizmui priprasti prie fizinio krūvio, o taip pat sumažins traumų riziką. Pradėkite nuo lengvo pasivaikčiojimo ar pasivažinėjimo dviračiu, ir po to palaipsniui didinkite intensyvumą.

Sportuokite protingai - Nors bet koks fizinis aktyvumas yra naudingas sveikatai, yra tam tikrų sporto rūšių, kurios yra veiksmingos siekiant numesti svorio. Tai yra kardiotreniruotės ir jėgos treniruotes. Kardio treniruotės padeda sudeginti daugiau kalorijų treniruotės metu. Jėgos treniruotės padeda auginti raumenų masę, o tai padidina kūno medžiagų apykaitą ir leidžia jums sudeginti daugiau kalorijų, net ir po treniruotės.

Sportuokite reguliariai - Siekiant sėkmingai numesti svorio, būtina sportuoti reguliariai. Protingai suplanuota fizinė veikla bent tris kartus per savaitę yra geriausias būdas pasiekti pageidaujamą rezultatą. Planuokite savo treniruotes ir laikykitės tvarkaraščio, kad sportuotumėte kiekvieną savaitę.